Summer futsal Cup

Ove godine održava se ljetni futsal turnir za registrirane klubove u Zagrebu na kojem će sudjelovati i mladež Mnk Jesenje. Turnir organizira najveća futsal akademija i hrvatski prvoligaš Mnk Uspinjača-Gimka u suradnji s Mnk Aurelia Futsal, a broj pozvanih sudionika je ograničen.

SUMMER FUTSAL CUP U-17 KATEGORIJA

U kadetskoj kategoriji nastupaju tri najbolje ekipe regije Zapad (Mnk Uspinjača Gimka, Mnk Fotex Junajted i Mnk Jesenje), najbolja ekipa regije Zapad 2 (Mnk Futsal Pula), tri najbolje ekipe regije Istok (Mnk Aurelia Futsal, Mnk Brod i Futsal akademija Sveti Patrik) te finalist play offa regije Jug (AFCU Split). Natjecanje će uveličati, odnosno za pehar se boriti još i ekipe Futsal Dinama, Mnk Hajduk Split, Mnk Sokoli – Gospodari Svjetla te Mnk Brod 035. Na ekipi kadeta Jesenja je velika zadaća da u ovakvoj konkurenciji pokažu svoju snagu i predan rad pod vodstvom trenera Rumbaka, a od njih priželjkujemo i vjerujemo da mogu do finala.

SKUPINA “A”
1. Mnk Uspinjača – Gimka
2. Futsal Dinamo
3. AFC Universitas – Split
4. Mnk Brod
SKUPINA “B”
1. Mnk Aurelia Futsal
2. Mnk Futsal Pula
3. Mnk Fotex Junajted
4. Mnk Sokoli – Gospodari Svjetla
SKUPINA “C”
1. Mnk Brod 035
2. Mnk Hajduk Split
3. Mnk Jesenje
4. Futsal akademija Sveti Patrik

SUMMER FUTSAL CUP U-19 KATEGORIJA

U juniorskoj kategoriji nastupit će finalisti play offa regije Zapad (Futsal Dinamo i Mnk Uspinjača-Gimka), prvak regije Zapad 2 (Mnk Futsal Pula), dvije ekipe regije Istok (Mnk Brod 035, Mnk Aurelia Futsal). Natjecanje će uveličati i ravnopravno se za pokal boriti još Hmnk Nova Gradiška i Mnk Jesenje te jedna ekipa iz Slovenije, Siliko Futsal. Vjerujemo da naši juniori mogu izboriti završnicu i napraviti iskorak prema postolju.

SKUPINA “A”
1. Mnk Uspinjača – Gimka
2. Mnk Brod 035
3. Siliko Futsal
4. Mnk Jesenje
SKUPINA “B”
1. Futsal Dinamo
2. Mnk Aurelia Futsal
3. Mnk Futsal Pula
4. Hmnk Nova Gradiška

Turnir je neslužbena završnica prvenstva Hrvatske za mladež, izuzetno kvalitetno natjecanje na kojem se greške ne praštaju jer se igraju znatno kraće utakmice nego u prvenstvu. Biti će to nova prilika našim kadetima da potvrde dobre rezultate regularnog dijela sezone te juniorima da dokažu kako je zauzeta pozicija na tablici ove sezone slučajna. Očekujemo dobre igre naše mladeži i želimo im neophodnu dozu sreće u ostvarenju dobrih rezultata.


RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA – Satnica za U-17 kategoriju


  • SUBOTA 13.06.2020.
09:00 Mnk Uspinjača Gimka – Futsal Dinamo
09:35 Mnk Fotex Junajted – Mnk Sokoli Gospodari Svjetla
10:10 Afc Universitas Split – Mnk Uspinjača Gimka
10:45 Futsal Dinamo – Mnk Brod
11:20 Mnk Brod 035 – Mnk Jesenje
11:55 Mnk Aurelia Futsal – Mnk Fotex Junajted
12:30 Mnk Hajduk Split – Futsal akademija Sv. Patrik
13:05 Mnk Sokoli Gospodari Svjetla – Mnk Futsal Pula
13:40 Mnk Brod – Mnk Universitas Split
14:15 Futsal akademija Sv. Patrik – Mnk Brod 035
14:55 Mnk Jesenje – Mnk Hajduk Split
15:30 Mnk Futsal Pula – Mnk Aurelia Futsal

  • NEDJELJA 14.06.2020.
09:00 Mnk Sokoli Gospodari Svjetla – Mnk Aurelia Futsal
09:35 Futsal Dinamo – Afc Universitas Split
10:10 Mnk Jesenje – Futsal akademija Sv. Patrik
10:45 Mnk Brod 035 – Mnk Hajduk Split
11:20 Mnk Brod – Mnk Uspinjača Gimka
11:55 Mnk Fotex Junajted – Mnk Futsal Pula
14:50 Četvrtfinala A1 – B2
15:25 Četvrtfinala C1 – Trećeplasirana momčad
16:00 Četvrtfinala B1 – Trećeplasirana momčad
16:35 Četvrtfinala A2 – C2
18:20 Polufinala: A1 : B2 – C1 – Trećeplasirana momčad
18:55 Polufinala: A2 : C2 – B1 – Trećeplasirana momčad
19:30 Šesterci za 3. mjesto
20:05 FINALE

RASPORED ODIGRAVANJA UTAKMICA – Satnica za U-19 kategoriju


  • SUBOTA 13.06.2020.
16:00 Mnk Uspinjača Gimka – Mnk Jesenje
16:40 Siliko Futsal – Mnk Brod 035
17:15 Mnk Aurelia Futsal – Mnk Futsal Pula
17:50 Futsal Dinamo – Hmnk Nova Gradiška
18:25 Mnk Brod 035 – Mnk Jesenje
19:00 Mnk Uspinjača Gimka – Siliko Futsal
19:35 Hmnk Nova Gradiška – Mnk Aurelia Futsal
20:10 Mnk Futsal Pula – Futsal Dinamo

  • NEDJELJA 14.06.2020.
12:30 Mnk Jesenje – Siliko Futsal
13:05 Mnk Uspinjača Gimka – Mnk Brod 035
13:40 Mnk Futsal Pula – Hmnk Nova Gradiška
14:15 Mnk Aurelia Futsal – Futsal Dinamo
17:10 Polufinale A1 – B2
17:45 Polufinale B1 – A2
19:30 Utakmica za 3. mjesto
20:40 FINALE

3-2-Jesenje

 

Total Page Visits: 433 - Today Page Visits: 1