• Juniori

    Sve informacije za ekipu juniora Mnk Jesenja…

Vijesti

Pobjedama seniora i juniora u 2021.

U sportskoj dvorani u gradu Rabu odigrana je zaostala utakmica…

Futsal se vraća na parkete

Krajem 2020. godine nismo mogli nagovijestiti kad će započeti…

Prva utakmica u Krapini

Obzirom da se dugo nismo javljali na službenoj stranici red…

Futsal natjecanja mladeži Mnk Jesenja

Za manje od 1 mjesec počinju natjecanja mladeži Mnk Jesenja…

Rezultati Summer futsal Cup-a

Počeo je Summer futsal Cup i u nastavku ćemo objavljivati rezultate…

Summer futsal Cup

Ove godine održava se ljetni futsal turnir za registrirane klubove…

Prvenstvo Hrvatske regija Zapad – raspored i rezultati Juniora

 Prvenstvo Hrvatske regija Zapad Juniori

SD OŠ Vidovec | 4.kolo 29.1.2021. | 20:30

Mnk Fotex Junajted – Mnk Jesenje

Vidovec

0Days0Hours0Minutes0Seconds

Poredak Prvenstvo Hrvatske regija Zapad Juniori

POSCLUBGPWDLGFGAGDPTS
1.Futsal Dinamo2200172156
2.Mnk Jesenje2200131036
3.Mnk Zagreb 9231112313104
4.Mnk Bjelovar2101191093
5.Mnk Novi Marof3102191363
6.Mnk Fotex Junajted11004223
7.Mnk Gimka10104401
8.Futsal Gorica2002626-200
9.Mnk Alumnus2002227-250

Ekipa

Ekipa JUNIORA sezona 20/21

Borna Ptičar

#booo
Branko Artić

Branko Artić

#brac
David Švaljek

David Švaljek

#šveljo

Domagoj Kukolja

#kuki
Dorian Vincelj

Dorian Vincelj

#vinc
Ivan Janžek

Ivan Janžek

#ivek

Josip Petrović

#jole
Lovro Pavić

Lovro Pavić

#baci
Luka Topolovec

Luka Topolovec

#topke
Martin Kuhta

Martin Kuhta

#kule
Matija Jagušić

Matija Jagušić

#mata
Matija Vidović

Matija Vidović

#vida

Nikola Pavić

#niki
Patrik Pavić

Patrik Pavić

#pavke
Renato Rumbak

Renato Rumbak

#trener

Radovan Artić

#voditelj

Ekipa JUNIORA sezona 19/20

Galerija